sandprince
до 5мм. 3-тата печатница пък спира да печата такива малки неща, а само на широкоформатен печат...еми майка му стара, де ше се намери кадърна печатница на
sandprince
другата па ми ги печата на ситопечат и осира тотално качеството, пиксели колкото гранд каньон и с хиляда нюанса на цветовете + некадърно рязане - разлики от 1 .
sandprince
пф...велико. има ли печатница която като и дам поръчка да я изпълни коректно - казвам "отпечатайте 100 визитки еди кви си", те ми печатат 90 - ся кво да обясня
sandprince
донесоха ми визитките от новата печатница с която бачкам....честно, мога...да си обърша гъзъ с тях...отвратителен печат !!
Emyto
Точка, мамка му! Колкото толкова! Утре отива за печат и рецензия, а тия дни дано отиде и на защита!
razhodka
В историческата крепост Баба Вида е уредена уникална изложба на открито, представяща оригинални отпечатъци на Албрехт Дюрер, Рембранд, Гоя, Гюстав Доре и други