sandprince
прοстο напοследъκ мнοгο хοра си изградиха няκвο грешнο впечатление за мен
FeelTheFear
Някой дето разбира от предпечат да ми пише на скайп: feelthefear1 имам един въпрос....
Qlamoff
Искам печаааааааааат! Искам да правя нещо за печат... ама няма...
YanaMitseva
"Не се лекувай по книга,защото може да умреш от печатна грешка!!!" Марк Твен (ммммм, умно!)
clever
Добър ден! Как сте? Днес ни се очертава лек ден. След час имаме среща с клиент, после едно ходене до печатницата и след това отиваме да разпуснем- петък е!