MARFI
Вече споделих първите си впечатления от конференцията в блог пост > marfuzii.net
ladyjoana
ако гаджето си не мога да впечатля за къде съм тръгнала по дяволите...
tedo92
Вчера изщраках едно филмче и днес си го взех проявено от фотото. Една синмка ми направи особено впечатление xD
ZzZaPyr
Има хора, които отиват в печатница когато копчетата на клавиатурата им се изтрият, а аз моите ги трия умишлено.. Аз ли съм наопаки.. те ли?
_sunshine_
2 патешника - поредната снимка, която ще ми се запечата в съзнанието... дето има една приказка - френдс форевър (сън)