Търсене на постове: печат

Axel
axel
@schizophrenia Всъщност не знам защо го искам... Създава впечатлението че съм постигнал нещо... :D
Axel
axel
@schizophrenia Гледай филма "тайната" ако още не си картинката му е един печат има го в замундата само да не го объркаш
Теодор Георгиев
tedo92
@Snooby нямам идея. а и бих предпочел да ги имам някъде напечатани, за да мога да ги чета, защото видеото си е кофти за профан като мен...
Теодор Георгиев
tedo92
Някой има ли записки от СЕО конф. напечатани, защото не можах да отида, а ми е интересна тема? Мразя така да търся на готово, но не знам от къде да намеря :(
Цветелин Павлов
sentinel
@_sunshine_ - :) мойто не е есе - курсов проект - уеб-стратегия за печатна база
The Bot
bot23
[bgblogs] SEO конференция 2009 - моите впечатления (via SEO блог на Васил Тошков) http://tinyurl.com/canrnq
Георги Костадинов
Forsi
@Snooby Ужас,ние в Бургас сме свикнали да живеем с нефтохима и не ни прави впечатление :)
The Bot
bot23
[ff123] Първи впечатления от първата SEO конференция (via И като каза, рече...) http://tinyurl.com/dxa54p
Мартин
MARFI
Вече споделих първите си впечатления от конференцията в блог пост > marfuzii.net
Йоана Николова
ladyjoana
ако гаджето си не мога да впечатля за къде съм тръгнала по дяволите...
Теодор Георгиев
1239201442430647.jpg tedo92
Вчера изщраках едно филмче и днес си го взех проявено от фотото. Една синмка ми направи особено впечатление xD
Леприкон
ZzZaPyr
Има хора, които отиват в печатница когато копчетата на клавиатурата им се изтрият, а аз моите ги трия умишлено.. Аз ли съм наопаки.. те ли?
Ив
rhea
"Печатните медии в ерата на дигиталната реалност." Ех, че гръмко, но плодотворно и мога да пиша доста, има какво да се каже. :)
Denis Zhekov
Snooby
@SaTaSi Намерих го :) Кажи си впечатленията от него, дали си заслужава :)
Ники
1238701213876691.jpg _sunshine_
2 патешника - поредната снимка, която ще ми се запечата в съзнанието... дето има една приказка - френдс форевър (сън)
Страница: 53 54 55 56 57

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата