pesho
Оглеждам се за кола. Двоумя се между Alfa Romeo Spider и Mazda MX-5... някой да има впечатления? Изобщо не разбирам от коли...
clever
Христос Воскресе! Честит празник на всички християни. Днес е почивен ден, но за нас това няма да е така. Имаме голям печатен проект- облепяне на фирмени коли...
_sunshine_
най-накрая и аз да се почувствам доволна от себе си! остана само да си извадя нещата черно на бяло и да получа подпис и печат от даскало.. хммм