Manuel
Гледам Мюзик Айдъл, но като за първо предаване не ми се струва подходящо да дават кадри от миналия сезон на предаването... Страх като цяло не ме впечатлява.
plovdivchanin
Mihaelina вече е без "of". Извратена прищявка на новите собственици. Иначе успех. Мениджърите на МОЛ-а се оказа далеч по-читави от нормалното (лични впечатл)
ZzZaPyr
В рамктие на 20 минути 2 сайта ми направиха страшно добро впечатление... И познайте, голямата изненада... И двата нямат RSS.......... #(*&%)#Q^#)&%(@#)(!@-*
Snooby
Някой тук ползвал ли е OpenSolaris и ако е какви са му впечатленията от системата?
Qlamoff
Оо забравих утре трябва да предам за печат една друга визитка...