Търсене на постове: печат

Леприкон
ZzZaPyr
Трябва да правя визитки, покана и афиш (последното не е сигурно още) а никога не съм се занимавал с предпечат до момента... Започва голямото четене ;)
Иво Станков
stankoff
Някой с впечатления на коя фирма са най-качествените външни твърди дискове?
Владимир Комаров
Hamaelleon
@theheaven : мда, това изглежда подходящо.. иаш ли личен опт с него, впечатления и т.н.?
Леприкон
ZzZaPyr
Някой с впечатления от Win Se7en? Щот един приятел разправя, че хвърчала повече от XP-то ;)
Леприкон
ZzZaPyr
@unleashed не знам ;) И двете някак си се натрапват в езика ни, но някои турцизми са се установили от векове и някак си не правят впечатление... което е зле..
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Няма да се тревожиш налудничавата идея да впечатлиш половинката си с романтика и подарък :) който не се знае дали ще и хареса :) Хаха мисля че е чудесно
Йордан
Qlamoff
Визитките са готови, само остава да ги предам за печат другата седмица. Чудя се кво да правя и чакам. Някой нещо?
Ruslan Trad
1234352710811546.jpg Sham
На път за Сирия, това е едно най-впечатляващите места
Йордан
Qlamoff
Добро утро :) След малко излизам. Ще ида до центъра на среща после ще мина през една печатница @Rx-Ende да разпитам за цени тва онова... :)
Александър
kamburoff
@YanaMitseva аз бях с бетата доста дълго време и сега не ми прави впечатление
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@Nick - И какви са впечатленията една година по-късно? Някаква статистика може ли да представите?
Paulina
Paulina
@georgimateev извинявай, печатна грешка: може би*
Ив
rhea
Кой ли е решил, че junkey се превежда джанки в субовете на Рокенрола??? Чудно ми е как не му е нпаравило впечатление че може да не е това превода.
Страница: 59 60 61 62 63

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата