Търсене на постове: печат

Йордан
Qlamoff
Ще почна нещо раздел "Печат", че този уеб днес ми дотегна...
Йордан
Qlamoff
Прибрах се :) Сега ще си архивирам последните проекти на флашката да съм спокоен, а после малко уърк и към 1 и нещо излизам до печатницата :P
Йордан
Qlamoff
Айде и аз става, че утре съм на математика състезание... а после и визитките за печат трябва да предавам.. и да работя... и да изляза на кафе... иии......
Стефан Митев
Rx-Ende
@randex Ситопечат, huh?
Йордан
Qlamoff
Утре мисля да отида за визитките да ги предам за печат, че и седмицата ми е доста натоварена. Проект за завършван, айретен нов и учене трябва... А визитките..
Paulina
Paulina
@tedo92 Хм. Впечатлена съм. Рядко напоследък се намират хора, които да ме впечатлят. Поздравления :D
patblansh
@rhea това за добрите ръце е моето заключение то всичко казано и впечатленията на мен и още 40 души ;), по-достверно ли ти звучи сега
CarreraGT
За какво, по дяволите, трябва да се праща снимка към CV за длъжността специалист по предпечат? По красота ли ще ги избират? А дори не е и истинско издателство.
Леприкон
ZzZaPyr
хаха прави ми впечатление, че има доста интересни личности тук. Ако спреш да ги следиш, спират и те ;D Комплекс ли е, кво ли е ;D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Останах с много, много добри впечатления от Григор. Много малко му липсваше, за да го победи. Много добра игра!
Иво Станков
stankoff
Някой ползвал Logitech MX518 да каже впечатления?
Георги
FeelTheFear
@NjoYko Като напечаташ по 200 такива и готова работата :) Много по ефтино и според мен по ефектно ще е ;)
Дацко Маринов
NjoYko
Някой да има идея колко пари би струвал плакат напечатан върху плат или както се правят големите плакати с размери над 3-4 метра ?
Леприкон
ZzZaPyr
Някой от тук случайно да се занимава с предпечат?
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
@venom @X7r3M1s7a @Rx-Ende вие направете дизайна аз ще се заема с печата :) тука си имаме машина за стикерчета и етикети :)
Страница: 58 59 60 61 62

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата