Qlamoff
Ще почна нещо раздел "Печат", че този уеб днес ми дотегна...
Qlamoff
Айде и аз става, че утре съм на математика състезание... а после и визитките за печат трябва да предавам.. и да работя... и да изляза на кафе... иии......
Qlamoff
Утре мисля да отида за визитките да ги предам за печат, че и седмицата ми е доста натоварена. Проект за завършван, айретен нов и учене трябва... А визитките..
CarreraGT
За какво, по дяволите, трябва да се праща снимка към CV за длъжността специалист по предпечат? По красота ли ще ги избират? А дори не е и истинско издателство.
ZzZaPyr
хаха прави ми впечатление, че има доста интересни личности тук. Ако спреш да ги следиш, спират и те ;D Комплекс ли е, кво ли е ;D
antubis
Останах с много, много добри впечатления от Григор. Много малко му липсваше, за да го победи. Много добра игра!
stankoff
Някой ползвал Logitech MX518 да каже впечатления?
NjoYko
Някой да има идея колко пари би струвал плакат напечатан върху плат или както се правят големите плакати с размери над 3-4 метра ?
ZzZaPyr
Някой от тук случайно да се занимава с предпечат?