CarreraGT
Чета си учебниците по книгоиздаване и се чудя на наглостта на автора да издаде две книги с едно и също съдържание, еднакви печатни грешки, но с различни корици.
blacksnoopy
Някой да има впечатления от DreamHost ?
http://www.dreamhost.com
joronedelchev
Ето и корицата на книгата, която вече се върти в печатницата. До четвъртък вечерта трябва да е готова.
euro2008
Испания ще се опита да затвърди доброто впечатление срещу Швеция
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=1153
euro2008
Миро Миронов: Португалия е най-впечатляващият отбор на Евро 2008
http://www.sport1.bg/sport1/node/97493
leonartis
Време за фактури, сметки, изчисления и бюрокрация. Хич не ме бива за това. Командировъчните нямат печати... Мъка.