stylius
Ще си купувам кола, спрял съм се на VW Vento. Някой да има впечатления от нея?
GeorgeSG
Мисля да си поръчам пица от gladen.bg. Някой да има впечатления?
leonartis
"Евро папир" ще отпечата Правилника за движение по пътищата върху тоалетна хартия. Като се замисля при толкова ПТП и смърт, дали не става само за това?
leonartis
emaxpress.com излязоха с доста тъпа сексистка снимка за учредяването на "Жени Герб", препечатана веднага от глупаците от Фокус като "любопитна снимка".
Hamaelleon
Някой ползва ли Multiple IE, впечатления? Трябва ми е и IE 6 за тестове и фиксване на машина, на която е инсталиран IE 7..
artbrain
@man0l -ми щото трябваше да защитавам на 4-ти на обяд а нещата ми станаха готови в 6ч следобяда и то в печатницата се бяха осрали,освен че аз бях отбила номер
Hadzhiev
pour some sugar on meee....утре повече впечатления от концерта. Сега нямам сила...
ryna
сигурно е от влиянието на луната в ТЕЛЕЦ... и други бля бля "научни" постулати които не разбирам, ама ме "впечатляват" сутрин докато чета хороскопи в пресата
yordanoff
Някакви впечатления от DH? Или да препоръчате някакъв подобен международен хостинг за огромен проект...?
http://dreamhost.net/