MatchMag
Списанието вече е отпечатано и готово за продажба. Изглеждаме много добре. Става даже и за четене.
MatchMag
Чакаме само да се разбере Левски с кого ще играе за ШЛ, за да дадем в печатницата и последните 16 страници.
MatchMag
Съоръжени сме с нов принтер - HP P3005n. По-добре късно, отколкото никога. Скоро ще печатаме на него страници от следващия брой.
MatchMag
Половината списание вече е отпечатано. Днес завършваме и корицата. От утре тръгват реклами за "Мач магазин" в "Телеграф" и "Монитор".
MatchMag
Първите 16 страници вече ги имаме физически в ръцете си. Японската печатна машина Komori вади жестоки цветове, да чукаме на дърво. Или нещо друго.
MatchMag
Последните страници ще ги дадем за печат в сряда вечерта - веднага след мача БАТЕ Борисов - Андерлехт.
MatchMag
48 страници (от общо 132) от списанието вече са дадени за печат. Останалите ще заминат утре и във вторник.
Angelo
започнах да гледам този сериал Eureka, не съм впечатлен кой знае колко от първата серия
Mariyan
Реших да инсталирам SP3 за Win-а и ако не се сбози повече може да мине и без re-install. Ще пиша после впечатления. :]