Търсене на постове: пич

Георги Динков
gogata2427
Айде лека нощ на всички пички :D !....
Георги Цветанов
t0m3kk
@R3sp3k7 аз го свалях от някъде ама не мога да се сетя от къде... майче беше аватар на нек'ъф пич от 1 форум, но въпроса е, че е яко :>
Стефан Митев
Rx-Ende
Репички. Просто ми се прииска да го кажа. xD
Георги Динков
gogata2427
Хайде стегнете се малко пички и пичове от едно23 , спамете , спамете , бъдете живи и здрави :D....
Валентин Славов
Domsdey
@Soul4o пича в ляво е впечатляващо релефен :D
http://soul4o.edno23.com/view/post:310185
patblansh
@tihomir май съм тръгнала натам, не вярвах, че ще попадна в тази групичка (shy)
Едиз
flesh4edd
Ся ши форматирам микроскопичната sd на жисиема ми.
Едиз
flesh4edd
@Intel здр пич
Георги Динков
gogata2427
Айде лека ВИ нощ на 'сички пички и откачини пичове :D.... Лека нощ :)
Георги Цветанов
t0m3kk
пичовете просто са супер зарибени... поне така както го виждаме ние ;)
Георги Динков
1249894761336609.jpg gogata2427
Един поздрав за всички пички и пичове с песента на Valdes - Losha Kompaniq , просто ме разцепва таз' песничка ;)
Теодор Георгиев
tedo92
Такам, закарах албанците си на състезанието и съм свободен до 1 ч., та се прибрах малко в нас да почина. :) Момчетата се оказаха пичове, става лаф с тях :)
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Утре бащатко ми каза , че имало няква стара лампичка и щял да ми я даде , та да я сменим..
Георги Динков
gogata2427
@sandprince Бяхме минали през него с фотьойл , зглобихме другото ама единия край на UV лампичката се счупи и сега не предава сигналите ...
Георги Динков
gogata2427
Взех един пуялник , тряя си запоя лампичката на дистанционното :D Дано да е добре изолиран поялника... :D
Страница: 101 102 103 104 105

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата