Търсене на постове: пич

---------
NetCutter
@eagle дааа той @Emyto има вид на типичен (емо)!? Човече, лекувай се :D
Millita
Millita
@t0m3kk цял пакет с кърпички ... ако може :D
Георги Цветанов
t0m3kk
@Millita 'айде сега на него и на нея (rofl) кърпичка ще ти трябва ли ?!
Йоана Николова
ladyjoana
най-после отпочинах :) сега вършея из нас и към 17.30 на кафенце с един пич :D
Веселин
blendaz
@Qlamoff как е пич ;]
Деян Улевинов
freak
Ба, пичове, подскажете някоя игрица да дръпна ..
Георги Костадинов
Forsi
И така ,к'во става пичове :D :D
Георги Костадинов
Forsi
@ReXTaN добре,а би ли ми превел пич(така се произнася,не знам как се пише) на български. :)
Георги Костадинов
Forsi
Някой знае ли какво в действителност значи думата "пич"? :) А думата "пич" на турски? :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Сандвичи, студен чай, рок и код. Life пичове, life.. :)
drJeckyll
@t0m3kk н'нам к'во е обаче тоя пич кат' си наклони главата и кат смигне леко с едното око и все чакам да излае ...
drJeckyll
този пич от рекламата на БТК "само за 10лв на месец" ми прилича на онова куче от рекламата на 2be дето мрънка за разходки ...<Jeckyll.NET>
yordanoff
Между другото сега изгледах клипа на Ferry Corsten – We Belong. Пича цъка някакви ефекти на After Effects. И аз цял ден цъкам по AE със същата песен, хаха :D
Свилен Попов
svil4ok
@JoKs като носни кърпички ги сменяш тези дизайнчета :)
Snoopy
blacksnoopy
Ох, колко ще ми е готино. В жегата да ходя с два лаптопа и да ми пиче слънцето. Супер
Страница: 102 103 104 105 106

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата