patblansh
започнах да се спичам, защо още няма резултати от писмения! След малко като изтрещя и започна да си рисувам цветенца с химикал по краката тогава ще излязат,нали
ZzZaPyr
Първи стъпки в Photoshop. Всички прилики с реални уроци, лица и събития са абсолютно случайни (освен Владо)
http://www.screenr.com/km8s
notexist
Не се кефя никак на осемнайсе годишните, ама изобщо даже. За момичета говоря. Момчетата няма да ги закачам сега със злобата си...
podmatrix
Unknown (2011) е уникално добър филм!!!
Geri
"-Ко става е пич?Номера с тонера ли? -Не!С хартията. "
t0m3kk
До ся не бях слушал Хърватски индъстриал... 'ма тая групичка доста добра... Ся една бивша колежка гледам ги беше споделила... доволка е :] И вокалката е добре..
http://www.omegalithium.com/
ама е супер яко как почти 90% от пичките, а може и повече са изгоряли на обувки
Краката с тен, а ходилата бели кат' снежинки 
Jun 18 2011, 00:52