nzhul
Тъкмо се връщам от евента на Стеник - ден на отворените врати. С две думи - тия са ебаси пичовете. Кефи ме начина им на мислене изобщо изглеждат супер стабилни.
aviatrix
Пък @Stahli си изневерява със савков :d
t0m3kk
Тая пичка направо ме смаза с тоя клип... бях виждал няк'фи пички да драскат, но не толкова изродската...
CECOOO
На тоя пич вратичката на шкафа звучи като Чубака ... he is a God among humans
mitternacht
Щанацелувамбебеботаковаейшинатче! ахихихихихихихихихихихи нестезливиймистесинайнайнайготинитесъществаназемята!
http://www.facebook.com/permalink.php?story_f...0552351025
May 18 2011, 00:21хаха гледах го при Господари на ефира, човека има идеи за голи новини
и все пак Денис и приятели 100% ще го оценят

May 18 2011, 00:25