@HuKouCu, Никинце, аз пича дори не го познавах... Просто бях в 9-ти клас и т'фа беше на първият ми купон в асеновград, на който ме заведе 1 съученик...
Весело, ама ми я вдигнаха на Златните (въпреки, че я бях спрял на указано място от охраната на хотела, точно до поста на въпросната охрана). Оказа се че, пича..
аз търся компактен, т.нар. турбо-сапунерки, който се води полу-професионален, защото има повече настройки от една сапунерка и все пак не е огледално-рефлексен и
принципно няма сменяеми обективи а само един. От тях има и Ултра Зуум апарати, за които имах предвид и те стигат до 20+ (26 примерно) оптичен зуум и пак си
скъпички ми идват,ще проверя за някакви по-евтини pioneer-ки..помня,че съквартиранта ми си беше взел едни за 60 лв и такъв бас вадеха...още ми трептят ошите ..
затова ще мрънкаш на мен и никой няма да разбере
:***
May 26 2011, 22:04И на Владо ахохаоиахоахиа
May 26 2011, 22:05да, Владо поне ще разбира за какво иде реч

May 26 2011, 22:13