yordanoff
Хахахаахахах "Best opener ever: Абе, тая кърпичка не ти ли мирише на хлороформ?"
mitternacht
БЕШЕ ПРОСТО ЕПИЧНО МАМКА МУ!!! БРУТАЛНО НЕВЕРОЯТНО ЕПИЧНО СУПЕРСКО УАААУУУ!!!!! Разбира се- руская бляд ги представиха като бронирани супер-герои, но карайпринц
Rx-Ende
Пичове, кефи ме рекламата на Панасоник Виера, ама какво значи самосветещи пиксели, деба?
mudisoft
оооооооо свърших с презентациите! нема такъв кеф! сега само 2 плана предаваме и съм пич (:
podmatrix
Ако Nevermore си сменят вокала ще са много хубава група :X Нещо хич не ме радва как пее този пич...
miro91
а преди тва Андрю изби рибата пак, много луд тоя пич.