@sandprince хаха , то пълно с тъпи нубове ... те поне умни нъбове да бяха .. пък то .. ей ся са зачетах в една тема , той пича не може да обясни кво иска ..
@disappointed никкаво йес. мирувай сега, нищо няма да триеш. я по-добре направи дна хубава групичка у фейсбук па да видим ше палим ли или няма да палим наташа
@Rx-Ende 'фърляш ме в тъча @svil4ok не съм типичен ябълков хейтър, просто не всичко което излиза под бранда на ябълките, задължително е хубаво и качествено