Цяла седмица мисля за това. Утре ще си купя пилешки паржолки, ще ги залея с кетчуп и майонеза и ще си отвoря кенче Heineken, със салатка от марули и репички
Предполагам повече от вас знаят, че тази година Animes-bg.com прави петата си годишнина и следователно трябва да има епичен косплей евент. Не случайно пускаме..