@aviatrix а той е мега зле, оставя коментари по 10 реда в php-то и пак не вдява пича, как да не ми се повръща ?! Няма си отварям notepad-a 24 часа! обещавам !
@aviatrix човек правя си 1 малка системка за мен, правя на разни аверчета разни неща и от 2 дни правя 1 скрипт на 1 от web-tourist, за да му помогна на пича