Търсене на постове: пич

Лили
scarlet
@alish ахааа..значи в теб се крие мазен пичага? амиии Жожкоо..няма накъде да расте хд в смис..да хд
Стефан Митев
Rx-Ende
Такааа.. Свалих коледните лампички. :D
Иван Савков
sandprince
@blacksnoopy задните фарове ме радват, ама типично за hyundai, задницата все едно е удряна с чук
Иван Савков
sandprince
@randex не просто деня ми стартира лошо и всички гледат да ми пилят нервите днес. типично за мен :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix а той е мега зле, оставя коментари по 10 реда в php-то и пак не вдява пича, как да не ми се повръща ?! Няма си отварям notepad-a 24 часа! обещавам !
Георги Цветанов
t0m3kk
@aviatrix човек правя си 1 малка системка за мен, правя на разни аверчета разни неща и от 2 дни правя 1 скрипт на 1 от web-tourist, за да му помогна на пича
Ally
alish
@scarlet ахахахахахахахах дам... "защото ти си.." "гей" xD и пича дето гледаше тъпо като изръси че си гей...
mudisoft
@schizophrenia няма "ама"! юлианчо е пич и обича брук и няма никви триъгълници! точка :P
semprom
Някакъв пич ми звънна 10 пъти аз му затварях щот бях в час .. звъня му аз не отговаря .. WTF?!
Еди
CaptainEgoism
@mkBooOO к'о ста' пич? :D
semprom
@t0m3kk 5 и 15?! Пич ти си луд! :D Е поне се разсъни малко викаш .. хаха :D
semprom
@Rx-Ende този пич пълен ташак си прави :D .!. .!. :D :D ;D ;D
Георги Цветанов
t0m3kk
ох най-накрая му нагласих скрипта на тоя пич в web-tourist за директните линкове от 4shared :) Дори и го тествах и работи като хората ;]
fransk Cognac
viktorkoichew
@disappointed не хич не е пич, ама е готин....
fransk Cognac
viktorkoichew
Некой пак ме трие от стената на славата, а аз съм такъв пичага!!!
Страница: 73 74 75 76 77

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата