@Intel пич, направи като мен - който прави такива номера и ако не е наистина нещо спешно -блок за седмица аз така успях преди. вече не използвам im-ове.
аз -"сега ще ми бъркаш в чантата ли?"майка -"да.имаш химикал,моливи,кърпички,цигари,тефтер,презервативи...НЯМА ЛИ ДА Я ПОДРЕДИШ ТАЯ ЧАНТА НАКРАЯ???" O.o