coolpuppy
Лягам да гледам A walk to remember /Незабравимата/.. приготвих и кърпички.. много ми се ще да поплача... <3
Nona
"Пич от сметана"! Хахаххахахах! : D
patblansh
имам купичка за корнфлейкс със сърце!
svil4ok
Пичове знаете ли каква е разликата между калинката и Ливърпул ? Простичко е че калинката има точки а Ливърпул няма
blacksnoopy
@man0l Сепултура са пичове