blacksnoopy
Гледах Extract / Eкстракт (2009). Тъпичък филм
t0m3kk
преди около месец се сдобих с такава лампичка и се чудя как дори и на светло от г/д 1 м. като си светнеш в очите и ти ебава зрението за около 30 сек.
notexist
Пич, гледаш мойто дуууупеее... (денс)