blacksnoopy
Тия отсреща надули от огромните колони някакви гайди. През 3 квартала се чуват. Пичицата им
http://tinypic.com/r/arwvp/6
Rx-Ende
Тъжен факт - коледните ми лампички светиха точно 3 пъти тази година.
aviatrix
имаше един сйат с , с снимки на офиса на един пич с 5+ монитора .. някой да се сеща линка ?
eddy
някво огромно желание да си пиша с всичкиии ;s ;d + че си сложих лампичките, светкаме ;п