fouksf
And today is the day ... с трите контролни и изпитването на Ботев... Ботев сам по себе си е пич...ноо не и хората, които изпитват на него.
patblansh
имам котенце, което се е сгушило в мен на леко мократа хавлия сладко и си ближе лапичките... ще го изям, къде ми е тел да го снимам
turistbg
Удайпур - Венеция на Изтока. Насладете се на разходка с лодка по езерото Пичола и островите - Джаг Мандир и Джаг Нивас.
http://www.turistbg.com/social/milena/videos/150-%D0%A3%D0%...0%B0
Sham
Навън е "нема такова положение". Типично а ла кмет на София.
Rx-Ende
Подстриган, обръснат.. чак пич се чувствам.
Rx-Ende
@Method-X Бре, че ти колко си качил до сега бе пич? о.О