Търсене на постове: пич

Георги Цветанов
t0m3kk
@dandelion оле миличката :S определено ти трябва 1 седмица с мен, да видиш как се яде малко :D а иначе за супичката - ще измислим нещо кат' дойдеш у бг :Р
Ally
alish
@schizophrenia пича в асансьора?
Стефан Митев
Rx-Ende
@Yalamov Пич, аз винаги съм бил странен и смешен. А като малък бях още по-странен и още по-смешен. Приеми го. :D:D
Преслав Панайотов
pisio
[20:54:11] Preslav Panayotov: bez blog sum kato bez kur Иван Савков//SandPrince:Писио, вземи са в рЪци и престани да хленчиш. ти пич ли си или кво? няям тва, ня
DiamondStar
"-Пух?-каза Прасчо. -Да!-отговори Пух. -Нищо-каза Прасчо,хващайки го за лапичката-Просто исках да съм сигурен,че те има Пух..." Koгато ми ги каза се разплаках.
Георги Цветанов
t0m3kk
@miss-impossible тоя пич нещо му е имало явно :D няма иска ти погледне "муфата", а тампон ще гледа :D да ходи си купи от някоя аптека :D
semprom
@Snake 10х пич :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@sandprince схванах :) Останалото - ирония пич, ирония..
Стефан Митев
Rx-Ende
Някой ми е намерил блога търсейки "Винаги на далавера". Официално се самопровъзгласявам с титлата "пич".
Тео
dimitroff
Вътрешната ми червена лампичка ми светна и подсеща, че имам още работа... Да видим сега след колко време ще се сетя, че съм отворил Photoshop-а.
patblansh
и пак не мога да и се сърдя.../ с тези малки лапички как ме милва и е тези малки зъбки как ме хапа по лицето цяла нощ!...и да, имам зъби по гушката ...
Йордан Яламов
Yalamov
Абе аз се чудя от къде ми е познат пича в Стани Богат и чак когато започна да отговаря на въпроса за пиратството се сетих, че е @joronedelchev. Яко маце!
Стефан Митев
Rx-Ende
@tenderlilac И при нас не вали, не си сама в групичката с табелки и трансперанти "Искаме сняг" :D
Ally
alish
пък... днес... се гавриха с нюансите в косата ми! била съм като купичка !
Стефан Митев
Rx-Ende
Абе пичове, какво стана с проекта Кибертрон?
Страница: 89 90 91 92 93

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата