@viktorkoichew демек учиш и си разгонен стършел?Аз съм типичен сексист,знам и мога всичко или поне така си мисля,и карам Астра '92-алтернатива на Доджа
@schizophrenia шанс @harryniki битнически /Керуак, Лондон/, антиутопична литература, от време на време подхващам някоя фантастика, мнооого рядко фентъзи.
@harryniki И аз така мисля.. Кат' не ходихме и сички бяха на кеф и сички бяха пичове.. На мен също ми разваля настроението ама не си го изкарвам на другит