Domsdey
А някой забелязва ли, че в момента класирането за 'ипотпал' оглавява някакъв пич единствено и само с беклинкове. :|
sandprince
Готово - изивних се и тук и във facebook-a. цели два пъти, нетипично за мен. айде - признат грях, половин грях, господ да го духа
Siera
“Винаги съм си бил кучи син – пичът, който съобщава лошата новина и кара хората да им е кофти. Понякога се чувствам, сякаш наистина не съм от този свят.”
t0m3kk
"...Тя ми вика чакай само се накурва..." <--- Типично за женските индивиди :]