rhea
Снощи гледах "Котките" в музикалния театър. Превода беше кофти, но пък - музиката, велика. Сега си свалям от замундата оригиналната пиеса.
Eddddi
@n3mo Държиш се грубо. Не сме ли приятели вече. Това е просто един малък превод. А ако на теб ти трябва някаква помощ, нали и аз ще ти помогна.
leonartis
Софийска агенция ми възложи превод от полски. Приех го, пуснах квитанция, започнах да чета - текстът на словенски. Как може да не разпознаят поне езика.
dandelion
Превод с google translate: Луд, луд, луд, защото си бебе. Какво мога да направя, скъпа Чувствам се като цвят синьо ...
lpetrov
да знаете сайт подобен на тези за фрийлансерите обаче специализиран за преводачи (интересно ми е как вървят цените/качеството) ?