@man0l : ей сега ходих до банката да платя 30-те лева за превода на преводачката.. баси, хвана ме яд.. 30 лв за превод са ми ок, но 2 лв за един превод - не
@Sham : да, 10 лв е ок като цена.. предвид, че вървят и по 15-20.. пък и жената е с препоръки и не е некво несериозно келешче чакам да видя първия и превод
@aviatrix : да, само че аз не съм привърженик на пестенето на пари; нали знаеш 'евтиното винаги излиза по-скъпо' плащам си за превода -> продъктът ще е ок
@Hamaelleon прав си така е но ти можеш да си го позволиш този превод а на мен не ми се налага да плащам и затова предложех по лесния/евтин вариант от моя ..