Hamaelleon
@man0l : мързеливите потребители могат да не ме накарат да пиша по-сбито, но цената на преводите - да.. 30 лв на публикация такава ще излиза
http://www.date-dreaming.com/with-mila-kunis/bg/horoscope/
KOx2
Не е като онова с коледата ама пак си има забавни моменти, и криво-лявия превод става ...
mudisoft
превод, код, превод, код... разбих се от работа. мързи ме да излизаам
NetCutter
Някой май е прекалил с превода...
kypidoncheto
някой ще ми намери ли превода на тая песен?
muiiio
Чета по градска антропология. Не е скучно, ама имам малко материали. А имам да правя и преводи... И никак не ми се занимава, в интерес на истината. По ме мързи!
rhea
Кой ли е решил, че junkey се превежда джанки в субовете на Рокенрола??? Чудно ми е как не му е нпаравило впечатление че може да не е това превода.