coolpuppy
Циганска работа.. "вашето статус?"
mudisoft
а па кво пише в календара ми днес: "Само глупавите мъже мислят, че разбират жената." - Андре Мороа
Chocolate
Ся пък ми пише на испански и аз не знам какво да й кажа о.о
svetoslav
Преди малко си писах с човека който прави превода на phpBB за България. Превод за 3.0.8 имало, но по незнайни причини още не бил одобрен о.О
CECOOO
@Method-X че и превод му турили
CarreraGT
В дублажа на "Как се запознах с майка ви" превеждат Guitar Hero като "героят китарист"?! И после псуваме доброволните преводи на субтитри за торентите.
Тук искрено ме усмихна
Feb 14 2011, 01:14Не знам, кой прави преводите на facebook (май голяма част от българската общност), но е цифра зле с такива преводи...
Feb 14 2011, 01:46Тва е щото променят отделни думи и термини. Преди беше "Вашето съобщение на стената". Сега го направиха статус и за тва така
Feb 14 2011, 02:04Е да де ама толкова ли е зле този който го превежда, да си пише свободно някъде да допуска грешки ама в превода на нещо....
Feb 14 2011, 12:18