animre
Посрещам мили гости.Прекрасната ми внучка ми е на гости с приятеля си.Дъщеря ми и зет ми заминаха за Шкорпиловци.Ще си дойдат след седмица.
Sham
пия хубав,гъст черен чай...чайникът е до мен и слушам прекрасна гръцка музика
tedo92
Довърших "Гордост" на Уортън. Прекрасна, прекрасна, прекраста книга! За пореден път - Уортън е велик!!