notexist
Още един ден като днес и вчера и подавам оставка.
Ducky
Цяла нощ филми, банички, айрян и чай с прекрасна компания. Какво повече? (:
viktorkoichew
1: Истината винаги ли излиза на яве? 2: Бихте ли искали да живеете в заблуда, ако тя е прекрасна?
tedo92
презентация - готова. остава изпитът по фински и изложбата. вторник вечер ще е прекрасна.
eddy
племенницата ми е прекрасна
tsonchev
Прекрасна атмосфера. Песента никога не съм я обичал, когато съм я слушал от студиен запис. А в изпълнение на живо е само на replay.
eddy
ooo, моята малка и прекрасна мецка си е намерила удобно място при другата ми мецка
Alita
Искам някоя прекрасна книга. ИСКАМ.
belushka20
Понякога не искам да заспивам, тъй сладка е реалността.. По-прекрасна и от сънища, по-безкрайна от мечта.. <3
Но всеки си има собствен вкус, на теб може би ти харесало да гледаш светлинното шоу с чаша чай в ръка
Jun 08 2017, 15:11това би било мега яко !
Jun 08 2017, 15:23<3
Jun 08 2017, 15:50Бах, @SaTaSi, къде по дяволите живееш и защо имате гръмоотвод в двора?
Jun 08 2017, 17:21На 15км от София в едно селце, ама то вече май е квартал
Имаме голям двор и защото нямаме съседи, има поляна пред нас. И това е често срещано при бури 
Jun 09 2017, 00:08