Blaga
"Мими израсна девойка прекрасна - нежна, кокетна и шик издокарана, само че с работа всякаква скарана!"
http://blagab.blogspot.com/2009/10/blog-post_12.html
Sham
18 СОУ "Уилям Гладстон" се съгласи аз и още няколко души да водим профила по арабска култура в училището. Прекрасна новина!
mireto
Дъжд! Каква прекрасна песен пее той...
hurmaqny
Луната е прекрасна! Нежна и ярка...
Sham
Миналата година имах прекрасна есен. Тази година ще имам просто есен.