Но за съжаление и доста често, с най-ужасният край...
прекрасна е.
евала
точно преди 10 мин. и аз реших да я чуя.. прекрасна е Николета,ноо като певица не бих я слушала за втори път..незнам как си успял цели 6 ..
форума?
опа сайта
и последно, за да бъдем модерни "Социална мрежа"
все тая ..мисля, че стана ясно
like
за напред все така да се чувстваш!!
ще видим дали ще стане така, но на този етап плановете са такива.
и аз т'фа разправям...
+1 ^^
хайде честита
Благодаря ви :*
ЧП
http://media.tumblr.com/tumblr_ld9pxtp0Un1qdlln6.gif
нищо особено
данодано, защото всички казват, че това си е половин отговорност :о
ама нали тов е *най-прекрасната* вързаст?
още малко :о всъщност, ти как си се чувствал на 16, м?
красиво е : )