Само един Centaur на Paradox sys. смуче ресурси като за последно, щото му е тромаво конструирана архитектурата и всяко чекиране го пише шест-седем пъти..
СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ NVESELINOV СТАНА ИЗПЕКАХ ГО ДИСКА МУШНАХ ГО РЕСТАРТНАХ ГО И ГО ЗАСЕЧЕ БЛАГОДАТРЯ
@eagle , така е , ако нямаш потребители които да товарят не ти трябват 8 гига , не се опитвам да твърддя противоположното
Не, бе. Те си товарят...просто, когато е добре написано приложението и базата е измислена и направена кадърно, не ти трябват безбожно много ресурси.
така е
Прекрасна е, бате, прегърни я, въпреки че тя вероятно не знае за моето съществуване. Ps. Липсваш ми.
И ти ми липсваш. Кога ще изкривяваме дълбочини, пространства и времета?
Горкото тъжно момиче... пост-коледна депресия
О! Прогледнах! О, Бог да те поживи!
Видиш ли! Наистина се е случило чудо.
охоо някой май е останал доволен от срещата ;д
http://www.youtube.com/watch?v=X8z_1n-Nt-0&am...e=youtu.be
една от най-силните й
определено..!
vivian mayer?
тя
Вивиън е прекрасна.
Сънувах я
Аз винаги те мисля за прекрасна ;p
ахаха :* мани аз още съм болна и кашлям ахаха
и аз, значи все още не ни пречи хаха
ахахаха мцу!
*дълбок дъх от прекрасното усещане на "мцу-то"*
^^
cici <3
къде ги?
pri tebe
от снимката не може да се добие ясна представа какви са, що са хаха
!!!
само халките на джуката не ми 'аресват.
ооо супер са си и те ]
прекрасна е.
напълно съм съгласна! (nod)
Бил е надървен all the time
не му беше чак толкова лоша играта . не през цялото време .
Тук е червена и голяма :Д
мда,прекрасна е
давай ти си
заслужена почивка
заз е прекрасна. ^_^
Обичам тази жена!
+1
Само един Centaur на Paradox sys. смуче ресурси като за последно, щото му е тромаво конструирана архитектурата и всяко чекиране го пише шест-седем пъти..
Dec 27 2011, 14:26СПЕЦИАЛНИ БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ NVESELINOV СТАНА ИЗПЕКАХ ГО ДИСКА МУШНАХ ГО РЕСТАРТНАХ ГО И ГО ЗАСЕЧЕ БЛАГОДАТРЯ
Dec 27 2011, 15:30@eagle , така е , ако нямаш потребители които да товарят не ти трябват 8 гига , не се опитвам да твърддя противоположното
Dec 27 2011, 16:59Не, бе. Те си товарят...просто, когато е добре написано приложението и базата е измислена и направена кадърно, не ти трябват безбожно много ресурси.
Dec 27 2011, 21:22така е
Dec 27 2011, 22:27