viktorkoichew
Бяхте ли чували тази песен до сега? Не е ли прекрасна..?
Bubbly
..с една малка стъпка ти отвори бавно входната врата, а зад нея стоеше прекрасната нощ..
Sham
изпълнение на Малек Жандали, от когото взех интервю преди няколко дни, според мен е прекрасна музика
viktorkoichew
ям най-мазната, най-вредната храна; с кетчуп и майонеза и е прекрасна!!!!!!!!
BlueDragon
Отново една прекрасна снежна нощ в Бургас!
sadilo
Страхотна реклама – страхотна музика.Прекрасна сутрин за прекрасен ден
http://smeshni.sadilo.com/video/reklama-na-nescafe