Търсене на постове: принт

rups
Ръководството за ползване на принтера ми (като влючим всички езици) е книга, дебела 520 страници.. Мисля, че малко са се престарали...
Симона
simsy
Прибрах се :) Най-после си купих кабел за принтера и получих един дългоочакван email ;)
Axel
axel
@sandprince И аз имах едно канонче, но се развали и сега си търся друг принтер щото за училище мисля че ще ми трябва
Иван Савков
sandprince
@axel canon ip-4500 e моя...мога да кажа че това е перфектния принтер. евтин консуматив и издържа адски много натоварване.
Axel
axel
Някой може ли да препоръча евтин принтер с евтини консувативи?
Радослав
1251909689672017.jpg Soul4o
siiiick, това ще си го принтна и лепна на новия бележник :)
Симона
simsy
Разопаковам новия си принтер :)
Симона
simsy
Разглеждам принтери в Ebay :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Principessa tiff може да съдържа лейъри, като фотошопски файлове. В принта съм чувал, че го ползват доста :)
Симона
simsy
@bgdn ами има рейс в 00:27, за който имам малък шанс(но не мога да си представя спринт с огромен куфар). Ако го изпусна, ще остана при една позната през нощта..
1250242975821055.jpg patblansh
@muiiio мисля че да :), може да си принтна харпията и да я ползвам за снимки за документи
Александър
aftercollabz
Голям бой с тоя принтер. Гледам го като голям камък...
7nup
7nup
@Ourz Един приятел учи нещо компютърно в Русе (май компютърни системи). Ама като гледах какво учи :Р Носеше някакви странни електронни схеми да му принтирам :)
Axel
axel
Принто!
Axel
axel
Имаше някакъв сайт за принтиране на снимки и после ти ги носят ама какъв беше... якой да се сеща?
Страница: 9 10 11 12 13

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата