@bgdn ами има рейс в 00:27, за който имам малък шанс(но не мога да си представя спринт с огромен куфар). Ако го изпусна, ще остана при една позната през нощта..
@Ourz Един приятел учи нещо компютърно в Русе (май компютърни системи). Ама като гледах какво учи Носеше някакви странни електронни схеми да му принтирам