Търсене на постове: принт

Иван Савков
sandprince
принтера ми пак ме изненада приятно - отпечатах щампа върху хартия за трасферен печат и ся ще я лепя на тениксата... ^^
Стилян
MvPvg
Свършиха ми листовете за принтера
Мишо
muiiio
И ся кфо? Чудя се кви да ги върша днес. Може да измисля нов принт за следващата кампания... А може и да не.
Стилян
MvPvg
Взех си принтер
Стефан Митев
Rx-Ende
Тест по руски, Raid против комари, кондом, принтирани "How to install OSX on a PC" и Google карта, Дневник от 23.06. Човек намира интересни неща на бюрото ми :D
Никола ☀ ∞  ♺
aviatrix
с един фр нагъваме чипс и дерби спринт ^^
Peter Nikolow
bgdn
Принтеро ни работи - запушени дюзи поради едногодишно НЕизползване
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Въййй тоз принтер ше го ремонтирам как си зная (с чука) ако не забачка. Към 1.30ч се занимавам да го пусна, изпринти ми половината документ и почна да ми сере..
Вергил Пенков
VPenkov
@SacramentDeath но са разливали тонера в принтера и следващите 2 дни го чистих с клечка за уши, бяха го оставили на 45-градусов наклон някъде, върху едни книги
Иван Савков
sandprince
отново изнасилвам принтера си - вчера ~350 листа разпчетани двустранно и днес още 200 - пак двустранно...
Вергил Пенков
VPenkov
@SacramentDeath ако това те успокоява, на мен ми излезе ей такава хлебарка от единя принтер. А тука е чисто като в хирургия...
Margarita
SacramentDeath
Цялата ми система бъгна. Разпадна ми се връзката с единия принтер а другия просто отказа. И това винаги ми се случва когато съм сама ;(
Snoopy
blacksnoopy
Статусът на поръчка с N:4860в Принт.БГ е променен на "Приключена".
Момчил Карамитев
Momchil
@Yalamov Спринт, много готино. Някво алуминиево ли к'во изръси оня. Лекичко е, мога си го нося спокойно :D Сиво, черно и жълто :)
Иво Станков
stankoff
@NetCutter оптично устройство? или принтер? :D
Страница: 10 11 12 13 14

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата