sandprince
принтера ми пак ме изненада приятно - отпечатах щампа върху хартия за трасферен печат и ся ще я лепя на тениксата... ^^
MvPvg
Свършиха ми листовете за принтера
muiiio
И ся кфо? Чудя се кви да ги върша днес. Може да измисля нов принт за следващата кампания... А може и да не.
aviatrix
с един фр нагъваме чипс и дерби спринт ^^
bgdn
Принтеро ни работи - запушени дюзи поради едногодишно НЕизползване
eyankulov
Въййй тоз принтер ше го ремонтирам как си зная (с чука) ако не забачка. Към 1.30ч се занимавам да го пусна, изпринти ми половината документ и почна да ми сере..
sandprince
отново изнасилвам принтера си - вчера ~350 листа разпчетани двустранно и днес още 200 - пак двустранно...
blacksnoopy
Статусът на поръчка с N:4860в Принт.БГ е променен на "Приключена".