Търсене на постове: принт

Леприкон
ZzZaPyr
Познайте кой ще излезе в 1 сутринта да занесе 20 листа хартия у приятеля си, за да му принтира тези толкова "готини" протоколи....
Леприкон
ZzZaPyr
Мърфи е гей... Утре сутрин трябва да предам 10 протокола, принтера е преебан. Един приятел има принтер - няма мастило, другият няма хартия...
bekyarov
@sandprince какъв ти е принтера ?
Иван Савков
sandprince
принтера ми днеска лудна - разпечатах първо 100страници някъв проект на едно момиче и ся печатам книгата ми за after effects която е от 678 страници
Goldy
http://tr.im/or0y кофти принтер =)
stefcho
stefcho
айде. почна се мощното принтиране на пищови. вече съм в сесийно настроение.
Радослав
Soul4o
@sandprince принтера ти може да печата в/у тениски !? oO
Иван Савков
sandprince
я...принтера ми печата на паус. тва хуу...ама в режимите на печат ми показва че може да печата и върху тениски...то хуу ама как да навра тениската в принтера???
Стилиян Стефанов
stylius
@Nick Хах, PRN ще да е драйвер или нещо такова за принтер, но CON на какво ще е?
Радослав
Soul4o
Малко помощ за избор на принтер ? Някой ? :)
http://web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=69796
Вергил Пенков
VPenkov
@yuliyan Тури го 800лв. за добър принтер... останалото от теб си зависи
Стефан Митев
Rx-Ende
Принтирам си реферата и си лягам x)
Axel
axel
Трябва и да пълня принтера с мастило...
Йордан Яламов
Yalamov
Допринтирах документацията за новия стар проект xD и сега се залавям, че са 2 листа за изработка и 1 за коригиране... :)
Йордан Яламов
Yalamov
Принтирам си документацията за новия стар проект и започвам работа.
Страница: 11 12 13 14 15

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата