ZzZaPyr
Познайте кой ще излезе в 1 сутринта да занесе 20 листа хартия у приятеля си, за да му принтира тези толкова "готини" протоколи....
ZzZaPyr
Мърфи е гей... Утре сутрин трябва да предам 10 протокола, принтера е преебан. Един приятел има принтер - няма мастило, другият няма хартия...
sandprince
принтера ми днеска лудна - разпечатах първо 100страници някъв проект на едно момиче и ся печатам книгата ми за after effects която е от 678 страници
stefcho
айде. почна се мощното принтиране на пищови. вече съм в сесийно настроение.
sandprince
я...принтера ми печата на паус. тва хуу...ама в режимите на печат ми показва че може да печата и върху тениски...то хуу ама как да навра тениската в принтера???
Rx-Ende
Принтирам си реферата и си лягам x)
axel
Трябва и да пълня принтера с мастило...
Yalamov
Принтирам си документацията за новия стар проект и започвам работа.