coolpuppy
Искам да ми е топличко, да хапвам шоколад с чипс, да пия мляко с какао и количка.. да имам приятна компания за разговор и така мога да прекарам до другото лято.
revivo23
"Петък идва, а с него обикновено и разтухата с приятна компания на приятно местенце. Какво може да е по-добър завършек на седмицата от това?
http://deals.promozona.bg/deals/whiskey-namalenie-club-igloo-10032011
notexist
мисля утре да ям чийзкейк в сладкарница неделя. сега трябва само да си намеря компания. по възможност приятна :Д
coolpuppy
Днешният работен ден приключи. I'm tired and hungry. След около 2 часа единственото от което ще се нуждая е студена бира и приятна компания. Целеустремена съм.
Anellya
Наздраве от мен!!! Всичко е на лице - приятна компания, пиене и мезе - БЕЗЦЕННО!!!
Anellya
Прибрах се и даже съм напълно адекватна. Пих точно една глътка. Нещо днес май не съм особено приятна компания.
Anellya
Май от този момент нататък, учунето остана на заден план. До края на вечерта се очертават филми и приятна компания. И все пак... има нещо, което липсва...
Anellya
@X7r3M1s7a Задължително. Имам приятна компания, което е повече от достатъчно.
ме лов ю :*
Oct 30 2011, 16:12:*
Oct 30 2011, 16:15