A123
@man0l прекарахме си страхотно...мястото беше супер...рекичка,барбекю,приятна компания....имаше и палатки за желаещите...абе приказка-не ми се прибираше
stam85
Ех мечти:Как ми се иска да съм в Centerbury на бара с приятна компания и едрогърдестя руса барманка; студена наливна бира и плазма42''+Еуро08.Уви, цял ден Word.
bubulinka
Сексът и градът беше точно това, което очаквах. И го гледах в супер приятна компания. После пихме коктейли и си говорихме за секс до 4 часа!
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
pesho
Разходка из стария град + бира и мухабет с приятна компания, общо взето готина вечер беше. Сега е време за душ и сън, утре пак на работа.. оох...