Търсене на постове: приятна компания

Стефан Митев
Rx-Ende
@aviatrix Ее, това е друго вече ;) Аз с приятна компания мога да изкарам и два дни нон-стоп. А ако компанията е дамска..хехе, умножи по 2 :D
NQKOI
A123
@man0l прекарахме си страхотно...мястото беше супер...рекичка,барбекю,приятна компания....имаше и палатки за желаещите...абе приказка-не ми се прибираше
Stam
stam85
Ех мечти:Как ми се иска да съм в Centerbury на бара с приятна компания и едрогърдестя руса барманка; студена наливна бира и плазма42''+Еуро08.Уви, цял ден Word.
Любомира Новачкова
bubulinka
Сексът и градът беше точно това, което очаквах. И го гледах в супер приятна компания. После пихме коктейли и си говорихме за секс до 4 часа!
Мануел Симеонов
Manuel
Мач от европейското, Португалия бие, биричка, мезенца, лафче в приятна компания, кратка разходка до вкъщи, и хайде лека нощ да събирам сили за утре :)
Никола Павлов
Nick
Мъничко релакс и за мен най-после. Изразява се в наливане с биричка и зяпане на телевизия в приятна компания.
Петър Илиев
pesho
Разходка из стария град + бира и мухабет с приятна компания, общо взето готина вечер беше. Сега е време за душ и сън, утре пак на работа.. оох...
iliancheto
Ей сега се прибирам от биричка, цаца, картофки + приятна компания. По-добра комбинация няма :) А и като гледам се прибирам точно за "Здравей Слави, здравей" :D
Страница: 1 2 3

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата