leonartis
Дам... приятна компания беше, но ми липсваха Тонка, Биляна и Цветелина. Половината в edno23 изобщо не знаете кои са Тонка, Биляна и Цветелина. Дълга история.
dandelion
Излязох на нощни снимки, но си пренатоварих бившосчупения крак и сега се понаду. Поне си намерих приятна компания за петък вечер и не стоях вкъщи.
nofearinc
празнува РД-то на Даката с бирички и приятна компания
kregma
Днес положението е много слънчево , приятно и отива на баскетбол-но :> после лежерно на открито в приятна компания :>
kregma
Време е за нощно каране .... ски + ром + приятна компания... какво му трябва на човек:>
kregma
Добро утро:-) Капучино , хубава музика и приятна компания .... какво му трябва на човек рано сутрин.... :-)