Търсене на постове: прост

Боби
Bobdweller
Безспорно, епизодите с Desmond в са най-яки. Винаги интересни и емоционални. Това може би е една от най-яките сцени в целия сериал... направо думи нямам!
Fluxy
belushka20
Коча ме затири.. (Black Ram-a)
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
eddy
мога да правя мега доброто тесто, просто... перфектна работа съм
Грозното Патенце
Snapshot_20130827.JPG Ducky
Аз да ви се похваля пък с новата тениска, която направих. (:
Plamen Petkov
pacopetkov
- Уау! Това беше велико! - Аз просто от дете махам семките от динята с език...
Plamen Petkov
pacopetkov
Цигара!
Plamen Petkov
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
Fluxy
belushka20
@Verzhinia - You just went full retard. Never go full retard.
шУс!
notexist
Най си се кефя как отказвам цигарите. Един ден решавам, че няма да пуша и просто спирам :D Повече от два месеца вече не пуша, гордост! : ))
-=*****=-
mitternacht
Деца! Ако някое момиче ви каже, че обича романтика, нежност, любов и т.н. вместо някой отворен простак, който да и се оригва и т.н. ВИ ЛЪЖЕ (или е от 0.0001%)
Fluxy
belushka20
Че и за капак ми се обяснява в "желания и копнежи" какво искал.. Ти му викаш - имам си мъж, не правя простотии, той продължава да ти дрънка на главата..
Мо Мо HΛRD / Scotch & Soda
e3fc3b4207ce11e3873222000a1f9e77_7.jpg eddy
ще го смачкам от целувки това чудовище проскубано и бяло :)
Plamen Petkov
49826.jpg pacopetkov
Това някакъв ефект ли е, или е истинска снимка? Ако е ефект с дрехите на затворник, как се прави?
Fluxy
belushka20
Сърцето ми бие в ритъма на капките дъжд.. Очите ми се пълнят със чара на слънцето.. душата ми гали пределите на Вселената.. Това, е любовта.
Fluxy
belushka20
Хора засрамете се, я дайте някви по-нормални постове бе!! Да, карам ви се!..... Ко? НЕ!
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата