belushka20
Коча ме затири.. (Black Ram-a)
eddy
мога да правя мега доброто тесто, просто... перфектна работа съм
Ducky
Аз да ви се похваля пък с новата тениска, която направих. (:
pacopetkov
- Уау! Това беше велико! - Аз просто от дете махам семките от динята с език...
pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
mitternacht
Деца! Ако някое момиче ви каже, че обича романтика, нежност, любов и т.н. вместо някой отворен простак, който да и се оригва и т.н. ВИ ЛЪЖЕ (или е от 0.0001%)
belushka20
Че и за капак ми се обяснява в "желания и копнежи" какво искал.. Ти му викаш - имам си мъж, не правя простотии, той продължава да ти дрънка на главата..
pacopetkov
Това някакъв ефект ли е, или е истинска снимка? Ако е ефект с дрехите на затворник, как се прави?
belushka20
Сърцето ми бие в ритъма на капките дъжд.. Очите ми се пълнят със чара на слънцето.. душата ми гали пределите на Вселената.. Това, е любовта.
belushka20
Хора засрамете се, я дайте някви по-нормални постове бе!! Да, карам ви се!..... Ко? НЕ!
трябва да почна да го гледам, че съм почнал да го позабравям ..
Sep 01 2013, 22:05Аз преди няколко месеца го приключих и сега си го взех на Blu-Ray. Втория път experience-а е още по-невероятен! Велик сериал просто!
Sep 01 2013, 22:25