belushka20
Ако трябваше да обръщаме гръб на миналото, защо имаме памет?
Ourz
Шибана работа са Apple...
Bobdweller
Всеки ден на работа си мисля как ще се прибера и ще се излегна да гледам сериали. Всеки ден след работа просто безцелно се ровя в интернет, седнал пред компа...
ZzZaPyr
Някаква алтернатива на netflix намира ли се по нашите географски ширини :?
SaTaSi
Напоследък става все по-трудно да заспя... Страхотно безсъние имам когато си лягам, или сънувам откачени неща. Нещо не е наред в машинката ...
venom
Ако не можеш да изкараш някого от сърцето ти, най-вероятно мястото му е там. Може би един ден ще ти даде крила, а може и да се окаже камък на шията.
venom
Живеят само влюбените, останалите просто съществуват.