mitternacht
*Подсмрък* алкохолизирах се. Май няма ден в изминалата седмица, без да съм пил алкохол.
viktorkoichew
Пътува ми се. В чужбина, в България все тая. Искам на далеч : )
mitternacht
*въздъх* На хората без никакъв стил за писане не бива да им се разрешава да изнасилват вулгарно словото, та и да публикуват за някаква публика.Даже и в блогове.
Ourz
"Народът прост, животът - тежък, скучен." от Блогът на Our
http://blog.idev-bg.com/1371
aviatrix
лаптопите не са създадени за каквато и да е по-сериозна работа от писане текст.
indeed. Но ми е простено. Защото от друга страна- всеки ден в който не си изпил поне една бира е изгубен ден.
Mar 08 2013, 23:29aww whats wrong?
Mar 08 2013, 23:59*засрамен* алкохолът е страхотен
Mar 09 2013, 00:03