belushka20
Охххххх хубавото ми колелце пристигна!!!!! Вече си е при мен хихихи!!! Иии днеска като се оправи времето по-късно ще мога да карааааам ^_^
belushka20
Im some guy's crush and I'm friendzoning him...... im a terrible person.
ReXTaN
Как е възможно да е било просто сън, fuck!
eMkyyy
Защо да е просто като може да е сложно...pfff
tedo92
моля ви, обяснете ми как все още някой може да иска презентации на PowerPoint...
Ourz
font-face работело много по-гладко от cufon. Да дойде тоя дето го твърди да се занимава с бъгнярските му истории ...
http://24.media.tumblr.com/4f4c37d6f4a5477ef4...o2_500.jpg Ето го хаха много тъпо напраено на 2 картинки
Jan 31 2013, 22:46
върви да рисуваш
Jan 31 2013, 23:00Ее.. просто знам че обичаш котки.. decided to share it with you :/ Am I so bad?
Jan 31 2013, 23:01nope, nope, not at all, тенденцията хората да се сещат за мен, когато чуят/видят "чай" или котки, нараства
not sure if #fml or #lml
Jan 31 2013, 23:18много по-добре отколкото да се сещат за теб с някви WTF art
Jan 31 2013, 23:19