notexist
Ей, кво ми беше хубаво два дена в нищото, без нет и простотии на главата... Чак си завиждам.
joronedelchev
След събития като днешното нито телевизиите, нито печатните медии и уебсайтовете са застрашени от криза и липса на публика.
mudisoft
що никой не ми беше казал, че инстаграм е толкова тъп апп :| или щото е за андроид е криво..
Ducky
Трудно е да кажеш "обичам те", още по-трудно е да кажеш "прости ми", а най-трудно е да кажеш "тиндирбалаландагеротрънц"! :Д
notexist
И те така, пикантни крилца, Загорка Резерва и Supernatural. Хубава вечер.
viktorkoichew
НЕРВИРАН СЪМ до краен предел! :@:@ Как може хората да са толкова прости нелепи и глупави и да не искат да чуят, като им обясняваш неща, от който разбираш :@:@:@
belushka20
Какво ли ще стане ако вземе да я обърне хаха
belushka20
Реших да направя нещо простичко.. Hi.
Sinbg
Бъди модна икона и на ски пистите. Зимна приказка от най-луксозна величина с топли дрешки, аксесоари и ски „Шанел“ (Chanel.com), в които екипът на Sin.bg просто
http://sin.bg/na-ski-s-chanel-moda-iz-luksoznite-zimni-kurorti
sickornot
И аз ще си я сложа просто тук...това ми е най-creepy снимката също така... Тези кукли.. :О напомня ми на the shining