notexist
само се пребивам като животно ...
aviatrix
wha ... i don't ... even .. ?!?!?!?!
notexist
Оооооо, да. Идеално. Просто идеално. Мхм, елате ми в повече, някой друг с лоша новина?
belushka20
И отново съм в процес на спиране на цигарите. 3ти ден woohoo!
lyubaca
Крайно време е да легализират проституцията, за да могат журналистите да се почувстват равноправни членове на обществото
LoveCappuchino
водя адски нездравословен начин на хранене,пфу .
belushka20
Почвам си колекционирам снимки на мъжете от едното и да почвам да ги търся че са много 'убави!
mitternacht
За какво, че НЕ сте направили, съжалявате?
notexist
Имам дилема... В София или в Стара Загора да си празнувам рд-то?!
тихо, не ме издавай
Dec 12 2012, 01:01Да го изтрия или просто се правим , че го няма
?
Dec 12 2012, 01:03ще се правим
Dec 12 2012, 01:05Добре мен много ме бива в това!
Dec 12 2012, 01:07и мене и мене, все пак съм жена
Dec 12 2012, 01:07