blacksnoopy
Кабелните оператори в страната ще преустановяват излъчването на програмите на bТV Media Group
http://www.bacco.bg/novini/Kabelnite-operatori-v-stranata-shte-preust...p-49
notexist
"Искам да простея, не да тъпея"
eMkyyy
Да седиш до прозореца и да гледаш просто как вали снегът навънка с чайче в ръка докато дръвцата в каминката пукат и свири Dean Martin - Let it snow.
coolpuppy
Няколко часа по-късно ще се състои Коледно парти с колегите в Шератон. Много ме мързи да се оправям и да ходя. :/
Snooby
Имах си просто правило "не се занимавай с жени, нищо повече от увлечение, флирт, секс и т.н.", обаче не трябваше да изневеря на това правило и ей го на сега.
belushka20
Ахахаха кво ми пратиха не могааааа ахаха! Из мрежите за запознанства просто кви снимки се метляят >
coolpuppy
Какво най-много обичаше да похапваш като малък/ка, когато си бил сам/а и не е имало кой да ти забрани?
notexist
А бе, като си пиян гангнам стайл не е никак лоша :д
LoveCappuchino
е,това е момента,в който научих,че заради това,че не съм курва,съм нещо като аутсайдер стане ли дума за купони със съученици...
Просто са ти дали отсрочка до след празниците
Dec 23 2012, 15:13ахх, дали е от коледния дух
добре, че празниците у нас продължават до края на януари, а аз тогава смятам да се изнасям 
Dec 23 2012, 15:15И подла
Dec 23 2012, 15:16Или да бъда културен празнично и да те обявя за "стратег" ?
Dec 23 2012, 15:16идеално ме описа
Dec 23 2012, 15:19